Autentický hodnotový leadership

kurz pro vedoucí pracovníky, ředitele a sociální pracovnice a pracovníky

PŘIHLÁŠKY:

úterý 25. června 2024 online

pro další termíny nás kontaktujte

AUTENTICKÝ HODNOTOVÝ LEADERSHIP (8 HODIN, 1 DEN)

NOVINKA - NOVÝ KURZ!

KURZ JE URČEN PRO:

 • sociální pracovníky
 • vedoucí pracovníky a ředitele

Číslo akreditace: A2022/0734-SP/VP

Z obsahu:

 • rozdíl mezi lídrem a manažerem
 • hodnotový systém při v nalezení, přijetí a pochopení vlastního leadershipu 
 • objevení vlastních hodnot
 • hodnoty organizace vs. hodnoty lídrů
 • autenticita při vedení týmu
 • integrita osobnosti lídra 
 • management chyb a jejich přeznačkování 
 • empowerment a seberozvoj
 • motivace a nastavení hranic
 • práce se zdroji
 • a další témata

Autenticita, důvěra a vlastní příklad je cesta, jak vést ostatní. Jaký tým chceš mít, takový lídr/lídřice buď ty sám/sama. Jaké hodnoty mi dávají smysl? Kde jsou mé kořeny? Jsou v souladu s hodnotami organizace? Jak se člověk stává lídrem/ lídřicí? Lze podle hodnot dávat zpětnou vazbu? Může lídr/ lídřice chybovat a jak to využít? Jaký je rozdíl mezi manažerem a lídrem a jde zvládnout obojí? Jak předávat odpovědnost, inspirovat a posilovat tým? Jak nastavit prostředí důvěry a bezpečné hranice? Jakou roli hrají společné cíle? Kde jsou zdroje lídra/lídřice a jak si připravit záchranou KPZku? 

Součástí kurzu budou i praktické tipy a nástroje k rozvoji a ukotvení vlastního leadershipu. Lektorka pracuje jako ředitelka neziskové organizace, je akreditovaná empowerment koučka, prošla výcvikem Umění facilitace pro sociální pracovníky a ročním výcvikem Leadership AID (Jdu do toho). 

Kurz lze také uspořádat ve vaší organizaci nebo jej můžete absolvovat společně s ostatními zájemci ve vybraných termínech.

Čím je kurz jedinečný?

Kurz je určen těm, kteří nehledají zkratky, nechtějí slyšet poučky a definice, ale chtějí najít svůj autentický styl vedení a svůj leadership stavět na hodnotách, které vyznávají.

Lektorka o sobě říká: Mezi mé silné stránky patří autenticita, nadhled, otevřenost a laskavost. Mám ráda neformální prostředí a humor, a tak povedu i kurz leadershipu. Neuslyšíte na něm žádné definice. Nepředložím vám ani hodnoty, na kterých svůj život, a tedy i své lídrovství, postavit. Pomohu Vám ale najít cestu k vašim hodnotám a snad vás inspiruji k odvaze být sami sebou. Leadership není jen pro manažery a vedoucí, ale pro každého, kdo chce vědomě žít a vždy mít na vybranou. Více o lektorce ZDE.

Účastníci říkají:

Nejlepší online kurz, jaký jsem zatím absolvovala. Paní lektorka předává to, co sama dělá a v čem je dobrá - nejen teoreticky, ale i prakticky - svým příkladem. Oceňuji skvělou stavbu školení, provázanost poznatků, střídání aktivit, ... Klobouk dolů!

Krásné rozdíly mezi manažerem a leaderem, příklady, hodně věcí bylo k zamyšlění, děkuji.

Velmi zajímavé povídání .. hezké oživení. Zajímavé podněty a inspirace pro přemýšlení.

Lídrovat vlastní život, pochválit se, necítit se ohrožen jinakostí, ocenit důležitost autenticity, znát rozdíl mezi tolerancí a respektem, umět najít svoje hodnoty, neposlouchat "kurvítka" v hlavě.

Předpoklady

Kurz je vhodný pro všechny a nevyžaduje bližší znalosti.

Cena

Cena 1690,-Kč vč. DPH.

Částku za kurz neplaťte předem, ale až na základě faktury, kterou obdržíte na kurzu.