Kamil Bujnoch

lektor firemního vzdělávání

Kamil Bujnoch, Ph.D., MBA

Jsem člověk s více než 15 letou praxí obchodníka a manažera (Magistrát města Ostravy, Rádio Čas, DVI, a.s. dceřiná spol. České dráhy, a.s.), ale také lektora, kouče a mentora v oblastech kurzů měkkých dovedností (více jak 30 oblastí vzdělávání v soft skills kurzů připravených na míru pro široké spektrum podniků a jednotlivců; proškolil jsem více než 12.500 osob v cca 1.100 kurzech). Titul PhD. jsem získal na Newport International University v oboru management (PhD. in Business Administration).

Vždy jsem se zajímal o komunikaci a psychologii, na které mne nepřestávají fascinovat rozmanitost lidí a jejich chování. Je to nekončící proces, který pociťuji také u sebe. Čím více toho mám nastudováno a čím mám větší praxi jako lektor, kouč či mentor, zjišťuji, že toho vím stále málo. Předávání zkušeností, ať mých nebo lidí, které jsem za svou cestou potkal, mě baví ze všeho nejvíce.

Mou velkou výhodou u nabízených kurzů je živelnost a herectví v projevu a ve vystupování, která přináší velký zážitek v podání daného tématu pro účastníky kurzů. Pří své praxi lektora jsem měl možnost poznat velké množství skvělých profesionálů, kteří mě hodně naučili. Vždy mi ale něco u nich chybělo, a to byla právě živelnost a kousek herectví, jež jsem do svého portfolia lektorských dovedností zapojil. Těším se na Vás! :-)

Lektorované kurzy: