Monika Emanuelová

lektorka pro sociální služby a firmy

JUDr. Monika Emanuelová

Již za dob vysokoškolského studia začala pracovat v právních službách u společnosti IPB Group Holding (bankovní sektor), později pracovala jako podniková právnička pro Interior PFD (nábytkářský průmysl) a v současné době je jejím zaměstnavatelem Pražská vodohospodářská společnost. Od roku 2004 se věnuje lektorské činnosti. Ve snaze se dále odborně rozvíjet v roce 2005 doplnila své vzdělání o kurzy pro interní auditory EMS, QMS, OHSAs a následně také kurs managementu jakosti podle norem ISO 9000:2001. V roce 2007 prošla profesionální přípravou na lektorování interaktivní formou seminářů. V minulosti přednášela také pro sociální služby, např. v rámci České asociace pečovatelské služby (ČAPS).

Monika se díky svým dvěma malým dětem věnuje aktivně podpoře projektu "Aktivní máma", kde je stálou členkou lektorského týmu. Specializuje se v rámci této role především na oblast sociální podpory žen a právního poradenství. Vede samostatné workshopy a tréninky v oblasti pracovního a občanského práva jak pro personalisty podniků, tak především pro řídící pracovníky všech úrovní. Speciálním programem jsou zkrácené workshopy pro liniový management (mistry) se základní orientací v pracovním právu v jeho praktickém použití každodenní práce se zaměstnanci.

Projekty vedla a lektorovala Monika například pro tyto subjekty: Brano Group, a.s, Česká pošta, s.p., Česká rafinérská, a.s., Halali, všeobecná pojišťovna, a.s., Idiada CZ a.s., Komerční banka, a.s, Sapeli a.s., Solpap, s.r.o., Svaz průmyslu a dopravy České republiky, Synthos Kralupy a.s., Česká asociace pečovatelské služby (ČAPS).

Lektorované kurzy: