Petr Vlček firmy kurzy excel vzdelavani

Petr Vlček

lektor firemního vzdělávání

Ing. Petr Vlček

Po Vysoké škole ekonomické v Praze jsem pracoval v reportingu a controllingu, kde jsem se naučil používat MS Excel k práci s velkými objemy dat. Převážnou část svého profesního života se věnuji zavádění podnikových informačních systémů (ERP), finančním analýzám a práci s daty. S oblibou říkám, že působím jako zprostředkovatel mezi těmi, kdo jednotlivé programy používají, a těmi, kdo je programují. Často využívám toho, že umím pochopit potřeby obou stran.

Excel toho umí fakt hodně. Jen potřebuje, abyste na něj byli "hodní", a dali mu jasné zadání. Klidně i složité, ale jasné. A právě to, jak pracovat s Excelem tak, aby Vám usnadnil práci, Vás naučím.

Během lektorování kladu důraz na to, abyste dobře pochopili, co Excel nabízí a jak Vám může pomoci. Když mi napovíte, co od něj čekáte, poradím Vám jednu z mnoha funkcí, kterou Excel umožňuje (např. filtrování dat, kontrolní součty, prezentaci dat v grafu, atp.). V klidu a srozumitelně Vás vše naučím. Dobře zvládnutá práce v Excelu Vám ušetří čas a zjednoduší práci. Nechte tedy Excel pracovat za Vás. Těším se na setkání s Vámi.

Lektorované kurzy: